یکی از محبوب ترین تم ها برای خالکوبی، تاتو حیوانات وحشی است که معمولاً هر جانوری نمایانگر یک احساس یا نماد خاصی می باشد. در ترکیب برخی از طرح ها یک تصویر الهام بخش و زیبا را مشاهده خواهید کرد که با معیشت جانداران پر جنب و جوش همراه است و دلیل اصلی استفاده از نماد های مربوط به حیوانات به عنوان یک هنر خالکوبی، نشان دادن احساس یا شخصیت درونی افراد می باشد.

بسیاری از مردم حیوانات مختلفی را با توجه به نماد آن ها روی پوست خود تاتو می کنند که هریک می تواند بیانگر شجاعت، خشم، سلطه جویی، شکوفایی، معنویت، آزادی، وفاداری، حرص، زندگانی بازیگوشی و…. باشند. در واقع، تاتو حیوانات بیانگر شخصیت درونی افراد است و شما با کمک گالری عکس هایی که در اختیارتان گذاشته ایم، می توانید یک طرح مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

آموزشگاه تتولند

 • اسب

اسب ترکیبی کامل از عظمت و زیبایی است و یکی از بهترین طرح های تاتو حیوانات برای آقایان می باشد. برای این طرح توصیه می شود از جوهر سیاه استفاده شده و بهترین محل برای تاتوی آن، روی پشت است.

 • خرس

اگر به تاتوی یک طرح خاص علاقه مندید، خرس می تواند بهترین نماد باشد، چراکه نه تنها نشانه قدرت است بلکه یک شخصیت مسلط را نشان می دهد. در این طرح می توان از رنگ قهوه ای استفاده کرده و روی هر رنگ از پوست قابل انجام است.

 • طاووس

در تاتو حیوانات ، طاووس یک تم عالی برای خانم ها است و یک طاووس پر جنب و جوش روی پوست شما می تواند بسیار عالی جلوه کند. این پرنده نماد زیبایی، رضایت و عزت نفس است. علاوه براین، استفاده از رنگ های زیاد در این خالکوبی باعث جذابیت بیشتری می شود و بهترین محل برای تاتوی آن روی پهلو و کمر است.

حتما بخوانید (پیشنهادی)  اگر می خواهید تاتوی سه بعدی را به صورت حرفه ای آموزش ببینید بخوانید

تاتو مردانه روی بازو

 

 • شیر و ببر

چه چیزی می تواند هیجان انگیز تر از انجام خالکوبی یک شیر یا ببر وحشی بر روی بازوی شما باشد تا از طبیعت قوی و متکبر شما هشدار دهد؟ تاتوی شیر نماد قدرت و رهبری است و با تاتوی ببر نیز می توانید شجاعت خود را به رخ بکشید. برای این دو طرح بهتر است از جوهر سیاه استفاده شود.

 • سگ و گربه

سگ نمادی از وفاداری و همراهی است و می توان آن را در هر نقطه ای از بدن اعمال کرد. گربه نیز معمولاً نشان دهنده معنویت، آزادی و انرژی عظیم زنانه است. بهترین رنگ ها در این دو طرح، جوهر سیاه سایه دار و قهوه ای هستند.

 • ماهی

این نماد در میان خانم ها محبوبیت بیشتری دارد، چراکه نشانه ثروت، موفقیت و بینش عمیق است. برخی از ماهی های دیگر نیز مانند ماهی قزل آلا به معنای دانش و درک هستند. بهترین ویژگی در مورد خالکوبی ماهی این است که می توان آن را در طرح های مختلفی ایجاد کرد و همیشه می توانید از رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید.

 • مار

در تاتو حیوانات ، طرح مار معمولا روی پشت یا ساعد انجام می شود و آن را به عنوان نشانه ای از خطر و خشونت در نظر می گیرند. این سبک برای همه مناسب بوده و در آن از جوهر سیاه، خاکستری و قرمز استفاده می شود.

 • هشت پا

در اینجا ما در مورد هشت پای حلقوی آبی رنگ صحبت می کنیم که یک حیوان خطرناک و زیبا است. حلقه های آبی روشن که در سراسر بدن پخش شده و از نظر بصری جذابیت خاصی به آن می بخشد و در طراحی آن رنگ های سبز، سیاه، نارنجی و زرد بیشترین طرفدار را دارند. تاتوی هشت پا را می توان در هر نقطه ای از بدن انجام داد.

 • شامپانزه

یک خالکوبی شامپانزه را نمی توان در لیست محبوب ترین طرح های خالکوبی حیوانات قرار داد، اما این حیوان بسیار با محبت است. این تاتو مناسب بازو و پشت بوده و برای طراحی آن بهتر است از رنگ های مارون، بورگوندی، سبز، سیاه و سفید استفاده شود.

حتما بخوانید (پیشنهادی)  نکاتی که قبل از انجام تاتو مردانه باید بدانید

تاتو حیوانات روی دست

 • دینگو

دینگو حیوانی شبیه سگ لابرادور است. اگر می خواهید تاتوی شما متفاوت از دیگران باشد، پیشنهاد می شود که دینگو را امتحان کنید. چشم های حیله گر و لبخند شریر از ویژگی های این موجود است و معمولا کسانی به سمت آن می روند که می خواهند شخصیت خود را خبیث و آزار دهنده نشان دهند. جوهر مناسب در این طرح زرد، قهوه ای، قرمز، آبی، خاکستری و سیاه است و می توان آن را روی بازو یا پشت تاتو کرد.

 • فیل

در تاتو حیوانات ، طرح خالکوبی فیل را می توان روی مچ دست، پشت، شانه، زانو، دنده ها، بازوی فوقانی، بازوی داخلی، آستین، پشت گردن و قسمت های مختلف بدن اعمال کرد. این خالکوبی را می توان با هنرهای پلی وین، قبیله ای و مائوری ترسیم کرد و برای آن معمولا از جوهر سیاه و قهوه ای استفاده می شود.

 • خوک

قیافه خنده دار خوک با گوش ها و حرکت های جذابش طرفداران زیادی دارد و در چهره آن می توان طنازی و شادابی را مشاهده کرد. این طرح میان دختران طرفداران زیادی داشته و برای طراحی آن می توان از رنگ های قرمز و صورتی استفاده نمود. قسمت های پشت، بازوها، مچ دست و مچ پا بهترین نقاط برای تاتوی خوک هستند.

 • میمون

میمون ها حیوانات کوچولوی شاد و پر جنب و جوشی هستند که با اجتماعات مذهبی متعدد پیوندی محکم دارند. این حیوان نماد نجات است و در بودیسم، یکی از گام های اولیه در راه روشنگری شامل آرام کردن ذهن میمون است. این طرح هم برای بچه ها و هم برای بزرگسالان مناسب بوده و در تاتوی آن از رنگ های قهوه ای، زرد، سبز و سیاه استفاده می شود.

 • خارپشت

جوجه تیغی ها توتم های مادر طبیعت هستند و در تاتو حیوانات، خارپشت یک نماد برای نشان دادن ریشه های عمیق و فداکاری شما نسبت به طبیعت است. این طرح ایده آل خانم ها بوده و معمولا  با رنگ های قهوه ای، سیاه، زرد و نارنجی طراحی می شود.

 • خرگوش

در خالکوبی خرگوش جذابیت های خاصی وجود دارد. این حیوان تصویر کاملی از ارتباط با دنیای مسحور بوده است و در جوامع باستانی قدیمی به عنوان یک موجود الهی شناخته می شود. بهترین نقاط برای تاتوی خرگوش کمر، پشت و مچ دست هستند.

حتما بخوانید (پیشنهادی)  بهترین ایده ها ی تاتو دست که نباید از دست دهید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *